עיצוב וילות

וילה היא כמו כל בית רגיל רק במספר הבדלים קטנים. היא גדולה בהרבה, היא מאפשרת יצירתיות משמעותית וישנם אספקטים רבים שישי לקחת אותם בחשבון לעורך כל תהליך הבניה והעיצוב שלה. היות שמדובר על תהליך ממושך אשר מכיל לא מעט שלבים בדרך, כדאי מאוד לפנות לבעל מקצוע מנוסה ומיומן שייעץ לכם בכל הנוגע לנושא עיצוב וילות. ככל שמדובר על בית פרטי מרווח ורחב ידיים אשר מכיל בתוכו חללים רבים ואזורים שהם בבחינת כר פורה לעיצוב. יש צורך בתשומת לב רבה ובעבודה נכונה שתביא בסופו של דבר לתוצאה מרתקת, מהממת ומזמינה. Tanya PAISSIN היא מעצבת פנים מנוסה וידועה אשר עוסקת בין השאר גם בעיצוב וילות פרטיות.

 

עיצוב וילות – איך ניגשים לנושא

אפשר לשכור אדריכל וילות בעל ניסיון וידע רב, אך רצוי מאוד שאת העיצוב בפועל יבצע מעצב פנים שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר. פניה למומחה בתחום היא הדרך הטובה ביותר לטיפול במצב. הוא יגיע אל הנכס, יסקור את השטח וידע באופן מדויק מה אמור להיות בכל אזור בבית. היות שלא כל אדריכל מסוגל לתת מענה למצב הזה כדאי מאוד לבחור רק בבעל מקצוע נאשר ביצע כבר פרויקטים רבים בתחום זה.
בעת העיצוב יש לתת את הדעת לפרטים הקטנים ביותר ולדעת להתייחס לפריטים של עיצוב אשר עשויים להביא לשינוי משמעותי ולקבוע את המראה הסופי של הבית. בעל מקצוע מנוסה ידע מה תפקידו של כל פריט בבית ויוכל לשלב בין האלמנטים השונים אשר עומדים לרשותו.

 

לכל חדר יש אופי ותפקיד

מכיוון שמדובר בוילה אז מובן שיהיו בה חדרים ואזורים רבים. כל חדר יש לו את התפקיד שנועד לו והוא אמור להיות מעוצב בהתאם לכך. חשוב לשמור על האופי האישי של החדרים השונים. קרוב לוודאי שתהיינה גם מרפסות וגינות ויש לתת על כך את הדעת ולהתייחס אליהן כחלק מהווילה. מעצב מומחה יראה את התמונה הכוללת וכדאי להקשיב לטיפים שלו. כמובן שבסופו של דבר הלקוח הוא זה שיחליט מה שמתאים לו, אך מומלץ לעבוד בשיתוף פעולה.

עיצוב וילות במרכז

הגיע הרגע המיוחל ואנו עומדים לפני בניית וילת החלומות שלנו. כשאנחנו בונים וילה חשוב להסתייע כמובן באדריכל. שירותיה של מעצבת פנים הינם חשובים לא פחות ואך יותר. אדריכל ידע לשים את הדגש על העיצוב ברמת החומר והמרחבים ומעצבת פנים תדע להפיח אור בחלל הריק ולגרום לבית שלכם להיות חי ומואר יותר. כדי לקבל מענה מקצועי בתחום עיצוב וילות, מוזמנים ליצור קשר עם Paissin – אדריכלות ועיצוב.

 

עיצוב וילות – על מה שמים דגש ?

כשאנו מעצבים את הווילה שלנו, חשוב שזה יעשה בצורה מושלמת – תוך שיתוף פעולה עם מעצבת פנים בעלת ניסיון בעיצוב וילות. תהליך העבודה יכלול את הדגשים הבאים:

  • התייחסות למאפייני האור בוילה – אור הוא אחד הגורמים החשובים ביותר שמשפיעים על עיצוב ואווירת הבית. בהתאם, יש לתכנן אילו מנורות לשים, איזו תאורה תתאים יותר מבחינת האווירה שאנחנו רוצים לייצר, בין אם זה בסלון, בחדרים, בגינה, במטבח ובעצם בכל חלקי הבית שלנו.
  • חומרים רלוונטים – חשוב להתאים את החומר שבו נשתמש לפס עיצובי שיכלול את כל הבית, בין אם אנחנו משתמשים בפסים עיצוביים של עץ, פסים עיצוביים של אבן, ברזל, או כל חומר אחר, מומלץ לא לשלב בעיצוב יותר מדי חומרים.
  • מעצבת פנים מקצועית – הדבר החשוב ביותר בעיצוב הווילה שלנו הוא לבחור מעצבת פנים שיש לה ניסיון רב בעיצוב וילות, דירות יוקרה ובתים פרטיים, מעצבת מקצועית תדע להכין לנו את העיצוב לבית בהתאמה אישיתותהיה בעלת תיק עבודות וניסיון רב בתחום.

 

איך מתחילים ?

אחרי שהבנו שתהליך עיצוב הווילה הוא מורכב וצריך להיעשות על ידי מעצבת מקצועית, נעשה בדק.
נבדוק את ההמלצות על המעצבת, ניצור אתה קשר לאפיון ראשוני ולאחר מכן נקבע פגישה בה יוצג לנו הפרויקט בצורה ברורה ומקצועית.

על עיצוב הבית להיות לא פחות ממושלם, וזו בדיוק המומחיות שלי. אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר ולקבוע פגישת ייעוץ בחינם, על מנת להרכיב לכם עיצוב מיוחד ובהתאמה אישית ברמה הגבוהה ביותר בישראל, מחכה לכם!

קידום אתרי אינטרנט קידום אתרי אינטרנט